Małgorzata Kluska laureatką III miejsca na Konkursie Bachowskim w Zielonej Górze

Małgorzata Kluska została laureatką III miejsca na 42 Ogólnopolskim Konkursie Bachowskim im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze.

Małgosia uczy się w klasie III Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie, w klasie wiolonczeli mgr Jolanty Mulszanowskiej.

W konkursie wzięło również udział troje uczniów z klasy wiolonczeli mgr Jolanty Mulszanowskiej:

  • Dominik Kozłowski (kl. III POSM II st.)
  • Łukasz Miarka (kl. III POSM II st.)
  • Katarzyna Wąsek (kl. IV POSM II st.)

Uczniom na konkursie akompaniowała mgr Agnieszka Sykulska.

Organizatorem Konkursu, który odbył się w dniach 29 listopada – 1 grudnia 2019 r. było Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze.

Serdecznie gratulujemy!