Absolwenci

ABSOLWENCI 2019/2020

ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH
im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie

PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II stopnia

Wychowawca – mgr Małgorzata Świeboda-Zielińska

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

SPECJALIZACJA

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOTU GŁÓWNEGO

Chocaś Magdalena fortepian Urszula Ledwoń
Chybalska Alina skrzypce Grażyna Mielińska
Dyner Bartosz skrzypce Elżbieta Urbańska
Kałmuk Weronika waltornia Maryla Limanowska
Kurcab Natalia fortepian Andrzej Kloś
Lê Minh Milena* rytmika Magdalena Owczarek
Mazur Julia skrzypce Michał Szymczak
Stanisz Sara fortepian Andrzej Kloś
Weber Marta kontrabas Michał Konopelski
Węglowska Paulina gitara Małgorzata Nowak

*Ukończył szkołę w zakresie kształcenia ogólnego (równoważne z ukończeniem liceum
ogólnokształcącego)


ABSOLWENCI 2019/2020

ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH
im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie

PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA II stopnia

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

SPECJALIZACJA

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOTU GŁÓWNEGO

Królik Krzysztof puzon Łukasz Gwóźdź
Wiewióra Natalia waltornia Maryla Limanowska

 


ABSOLWENCI 2018/2019

ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH
im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie

PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II stopnia

Wychowawca – mgr Marta Madejska

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

SPECJALIZACJA

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOTU GŁÓWNEGO

Borówka Małgorzata fortepian Teresa Ptak
Cygan Wiktoria flet Agnieszka Sygiet
Dudek Julia* fortepian Robert Gawroński
Guziałowski Dawid kontrabas Michał Konopelski
Filipska Faustyna rytmika Magdalena Owczarek
Karczewska Aleksandra wiolonczela Jolanta Mulszanowska
Księżyk Natalia* fortepian Henryka Zasempa-Kozera
Łysoń Monika flet Barbara Chlastacz
Małolepsza Roksana klarnet Włodzimierz Gołębiowski
Ociepa Martyna rytmika Magdalena Owczarek
Pasieka Jan gitara Krzysztof Warzocha
Pełczyk Maria saksofon Robert Gudaja
Ruranska Paulina fortepian Robert Gawroński
Rykała Maksymilian fagot Piotr Otręba
Skalik Julia wiolonczela Jolanta Mulszanowska
Skoczylas Dawid* fagot Piotr Otręba
Sobecka Zuzanna skrzypce Grażyna Mielińska
Stępień Kacper* perkusja Marcin Serwaciński
Szyszko Łukasz perkusja Marcin Serwaciński
Tukaj Olga klarnet Wojciech Pyda

*Ukończył szkołę w zakresie kształcenia ogólnego (równoważne z ukończeniem liceum ogólnokształcącego)


ABSOLWENCI 2018/2019

ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH
im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie

PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA II stopnia

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

SPECJALIZACJA

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOTU GŁÓWNEGO

Henel Daniel trąbka Marek Piątek
Kulski Jakub skrzypce Elżbieta Urbańska
Słowińska Katarzyna flet Barbara Chlastacz
Kachniarz Wiktoria* altówka

*Eksternistka


ABSOLWENCI 2017/2018

ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH
im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie

PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II stopnia

Wychowawca – mgr Ewa Gonera

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

SPECJALIZACJA

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOTU GŁÓWNEGO

Belica Maria

skrzypce

Aleksandra Szwejkowska-Belica
Bryła Karina

flet

Agnieszka Sygiet
Chybalska Anna

fortepian

Robert Gawroński
Dmytrykiw Kamila

klarnet

Włodzimierz Gołębiowski
Janiszewski Cyprian

wiolonczela

Jolanta Mulszanowska
Kornacki Piotr

obój

Marcin Langner
Łysak Marcel

akordeon

Michał Stogniew
Mazurek Maciej

saksofon

Robert Gudaja
Mizera Jakub

organy

Jan Mroczek
Placzyńska Zofia

klarnet

Włodzimierz Gołębiowski
Przygoda Adrianna

trąbka

Tomasz Tomecki
Pyrkosz Michał

organy

Jan Mroczek
Rajzer Katarzyna

skrzypce

Aleksandra Szwejkowska-Belica
Sikora Jan

waltornia

Maryla Limanowska
Sosiński Stanisław*

skrzypce

Michał Szymczak
Sowa Mateusz

klarnet

Włodzimierz Gołębiowski
Teper-Folino Sofia

rytmika

Magdalena Owczarek
Troczka Dominik

saksofon

Robert Gudaja
Tyrek Aleksandra

skrzypce

Elżbieta Urbańska
Wąsek Laura

organy

Jan Mroczek
Wojsyk Martyna

rytmika

Magdalena Owczarek
Woźniakowski Kacper

perkusja

Marcin Serwaciński
Zagórski Igor

fortepian

Andrzej Kloś
Znaj Adrianna

rytmika

Magdalena Owczarek

*Ukończył szkołę w zakresie kształcenia ogólnego (równoważne z ukończeniem liceum ogólnokształcącego)


ABSOLWENCI 2017/2018

ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH
im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie

PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA II stopnia

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

SPECJALIZACJA

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOTU GŁÓWNEGO

Kuter Agata

altówka

Tomasz Ptak
Sikora Michał

skrzypce

Grażyna Ciesielska
Lipa Wioletta*

gitara

*Eksternistka


Absolwenci 2017

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia

wychowawca – p. Anna Ledwoń

1. Anna Dłużniewska obój nauczyciel Marcin Langner
2. Zuzanna Gadzinowska akordeon nauczyciel Michał Stogniew
3. Michał Kropidłowski waltornia nauczyciel Maryla Limanowska
4. Sylwia Majchrzak altówka nauczyciel Tomasz Ptak
5. Sylwia Makowska klarnet nauczyciel Włodzimierz Gołębiowski
6. Damian Palka kontrabas nauczyciel Michał Konopelski
7. Krzysztof Pyrkosz tuba nauczyciel Łukasz Gwóźdź
8. Justyna Sowińska skrzypce nauczyciel Michał Szymczak
9. Aleksandra Stępień flet nauczyciel Agnieszka Sygiet
10. Milena Szczukiecka flet nauczyciel Agnieszka Sygiet
11. Katarzyna Tondyra fortepian nauczyciel Henryka Zasempa – Kozera
12. Dominika Żurawska altówka nauczyciel Tomasz Ptak

Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia

1. Julia Buszko organy nauczyciel Jan Mroczek
2. Agata Kopeć gitara nauczyciel Beata Ciesielska
3. Karol Cierpiał akordeon nauczyciel Michał Stogniew