Osiągnięcia 2017/2018

STYPENDYŚCI

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2017/2018: Katarzyna Rajzer – klasa VI POSM II st. – skrzypce
Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Częstochowy
Maria Belica – klasa VI POSM – skrzypce
Miłosz Caban – klasa III POSM – akordeon
Małgorzata Kluska – klasa I POSM – wiolonczela
Maria Pełczyk – klasa V POSM – saksofon
Aleksandra Tyrek – klasa VI POSM – skrzypce
Mateusz Sowa – klasa VI POSM – klarnet
Stypendium dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej za wyniki w nauce za rok szkolny 2017/2018 Maria Belica – klasa VI POSM II st. – skrzypce
Miłosz Caban – klasa III POSM II st. – akordeon
Amelia Cierpiał – klasa IV c. 6-letniego PSM I st. – skrzypce
Kamila Dmytrykiw – klasa VI POSM II st. – klarnet
Małgorzata Kluska – klasa I POSM II st. – wiolonczela
Zofia Placzyńska – klasa VI POSM II st. – klarnet
Michał Pyrkosz – klasa VI POSM II st. – organy
Mateusz Sowa – klasa VI POSM II st. – klarnet
Aleksandra Tyrek – klasa VI POSM II st. – skrzypce
Stypendium MKiDN na rok szkolny 2016/2017: Maria Belica – klasa VI POSM II st. – skrzypce
Kamila Dmytrykiw – klasa VI POSM II st. – klarnet

Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas V i VI POSM II st. i PSM II st.

Wyróżnieni uczniowie: 

  1. Maria Belica – skrzypce,
  2. Kamila Dmytrykiw – klarnet,
  3. Piotr Kornacki – obój,
  4. Maria Pełczyk – saksofon,
  5. Michał Pyrkosz – organy,
  6. Mateusz Sowa – klarnet,
  7. Łukasz Szyszko – perkusja,
  8. Aleksandra Tyrek – skrzypce,
  9. Kacper Woźniakowski – perkusja

Wyróżnieni nauczyciele prowadzący:

  1. Włodzimierz Gołębiowski,
  2. Robert Gudaja,
  3. Marcin Langner,
  4. Jan Mroczek,
  5. Marcin Serwaciński,
  6. Aleksandra Szwejkowska-Belica,
  7. Elżbieta Urbańska.

Wyróżnieni nauczyciele-akompaniatorzy:

  1. Irina Gajewaja,
  2. Robert Gawroński,
  3. Tomir Kaczmarek,
  4. Urszula Ledwoń.

KONKURSY MUZYCZNE

  międzynarodowe   ogólnopolskie   inne
Lp. Uczeń/Zespół 
(klasa)
Dziedzina Nagroda
(udział)
Nazwa konkursu Nauczyciel Dyplom 
1. Maria Belica
(POSM kl. VI)
Skrzypce Wyróżnienie XII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszjtis
22-25.11.2017 – Gdańsk
Aleksandra Szwejkowska-Belica
2.  Klaudia Rydel
(PSM I st. kl. VI c.6)
 Skrzypce Wyróżnienie 41. Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera
3.12.2017 – Zielona Góra
 Aleksandra Szwejkowska-Belica
3.  Julia Krzypkowska
(PSM I st. kl. I c.4)
Gitara Wyróżnienie XI Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci
9.12.2017 – Rybnik
Małgorzata Nowak
4.  Maria Belica
(POSM kl. VI)
 Skrzypce  III Miejsce II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Jadwigi Kaliszewskiej
9-11.12.2017 – Poznań
 Aleksandra Szwejkowska-Belica
5. Aleksandra Tyrek
(POSM kl. VI)
Skrzypce Wyróżnienie II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Jadwigi Kaliszewskiej
9-11.12.2017 – Poznań
Elżbieta Urbańska
6.  Amelia Turek
(PSM I st. kl. I c.6)
Skrzypce  Wyróżnienie II Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I Stopnia
18-21.01.2018 – Sucha Beskidzka
Grażyna Mielińska
7.  Ignacy Kapuściak
(PSM I st. kl. II c.6)
Waltornia Brązowy Medal II Regionalne Spotkania Waltornistów Etiuda
23.01.2018 – Katowice
Maryla Limanowska
8.  Błażej Szewczyk
(PSM I st. kl. I c.4)
Waltornia Srebrny Medal II Regionalne Spotkania Waltornistów Etiuda
23.01.2018 – Katowice
 Maryla Limanowska
9.  Michał Pyrkosz
(POSM kl. VI)
Harmonia II Miejsce VI Ogólnopolski Konkurs Harmoniczny im. Franciszka Wesołowskiego
2-3.03.2018 – Łódź
 Mariusz Skuza
10.  Jakub Mizera
(POSM kl. VI)
Harmonia Wyróżnienie VI Ogólnopolski Konkurs Harmoniczny im. Franciszka Wesołowskiego
2-3.03.2018 – Łódź
 Mariusz Skuza
11.  Wiktor Ociepa
(POSM kl. III)
Harmonia  Udział VI Ogólnopolski Konkurs Harmoniczny im. Franciszka Wesołowskiego
2-3.03.2018 – Łódź
Zygmunt Nitkiewicz
12.  Izabela Ciastko
(POSM kl. III)
Harmonia Udział VI Ogólnopolski Konkurs Harmoniczny im. Franciszka Wesołowskiego
2-3.03.2018 – Łódź
Zygmunt Nitkiewicz
13.  Maria Belica
(POSM kl. VI)
 Skrzypce  I Miejsce XVI Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Młody Paganini
7-9.03.2018 – Legnica
 Aleksandra Szwejkowska-Belica
14.  Martyna Drabas
(PSM st. I kl. III)
Fortepian  Wyróżnienie I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Marii Tarnawieckiej
16.03.2018 – Łódź
Aleksandra Nabiałek
15.  Jakub Mizera
(POSM kl. VI)
Kształcenie słuchu  Udział  Konkurs Umiejętności Słuchowych podczas Festiwalu Wyobraźni Muzycznej mYear 2018
16-18 marca 2018 – Wrocław
Agnieszka Sanecka
16. Piotr Kornacki
(POSM kl. VI)
Kształcenie słuchu  Udział  Konkurs Umiejętności Słuchowych podczas Festiwalu Wyobraźni Muzycznej mYear 2018
16-18 marca 2018 – Wrocław
Agnieszka Sanecka  
17. Katarzyna Rajzer
(POSM kl. VI)
Kształcenie słuchu  Udział  Konkurs Umiejętności Słuchowych podczas Festiwalu Wyobraźni Muzycznej mYear 2018
16-18 marca 2018 – Wrocław
Agnieszka Sanecka  
18. Marta Weber
(POSM kl. IV)
Kształcenie słuchu  Udział  Konkurs Umiejętności Słuchowych podczas Festiwalu Wyobraźni Muzycznej mYear 2018
16-18 marca 2018 – Wrocław
Agnieszka Sanecka  
19. Julia Mazur
(POSM kl. IV)
Kształcenie słuchu  Udział  Konkurs Umiejętności Słuchowych podczas Festiwalu Wyobraźni Muzycznej mYear 2018
16-18 marca 2018 – Wrocław
Agnieszka Sanecka  
20.  Stanisław Belica
(POSM kl. IV)
Kształcenie słuchu  Udział  Konkurs Umiejętności Słuchowych podczas Festiwalu Wyobraźni Muzycznej mYear 2018
16-18 marca 2018 – Wrocław
Agnieszka Sanecka
21. Michał Sikora
(PSM II st. kl. VI)
Kształcenie słuchu  Udział  Konkurs Umiejętności Słuchowych podczas Festiwalu Wyobraźni Muzycznej mYear 2018
16-18 marca 2018 – Wrocław
Ewa Olesik
22.  Zespół Rytmiki
(PSM st. I kl. III)
 Rytmika  Wyróżnienie IX Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia i Baletowych Regionu Śląskiego
29.03.2018 – Katowice
Anna Błoch
Agnieszka Chomiaczewska
23.  Maria Belica
(POSM kl. VI)
 Skrzypce   III Miejsce V Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia
7-9 .04.2018 – Kielce
Aleksandra Szwejkowska-Belica
24. Kamila Dmytrykiw
(POSM kl. VI)
 Klarnet  Wyróżnienie VIII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy o zasięgu ogólnopolskim
11-15.04.2018 – Szczecin
Włodzimierz Gołębiowski
25.  Amelia Turek
(PSM I st. kl. I c.6)
Skrzypce  Wyróżnienie Specjalne Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 340
18-21 kwietnia 2018 – Wieliczka
Grażyna Mielińska
26. Emilia Sanders
(PSM I st. kl. IV c.6)
Skrzypce  Udział Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 340
18-21 kwietnia 2018 – Wieliczka
Małgorzata Kryś
27. Miłosz Caban
(POSM kl. III)
Akordeon  II Miejsce  III Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
20-21.04.2018 – Suwałki
Michał Stogniew
28. Marta Kijas
(POSM kl. II)
Klarnet I miejsce XXV Śląski Konkurs Instrumentów Dętych „Drewno dla Najmłodszych”
24-27.04.2018 – Dąbrowa Górnicza
Wojciech Pyda  
29. Kacper Leks
(PSM I kl. I st. c.6)
Klarnet Wyróżnienie XXV Śląski Konkurs Instrumentów Dętych „Drewno dla Najmłodszych”
24-27.04.2018 – Dąbrowa Górnicza
Włodzimierza Gołębiowskiego  
30. Małgorzata Kluska
(POSM kl. I)
Wiolonczela Udział XXII Międzynarodowy Konkurs Talents for Europe im. Bohdana Warchala
27.04-1.05 2018 – Dolny Kubin (Słowacja)
Jolanta Mulszanowska
31. Julia Krzypkowska
(PSM I st. kl. I c.4)
Gitara II Miejsce IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Gitarzystów im. Kazimierza Sosińskiego
11-12.05.2018 – Łódź
Małgorzata Nowak  
32. Mateusz Wrona
(PSM I st. kl. II c.6)
Gitara IV Miejsce IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Gitarzystów im. Kazimierza Sosińskiego
11-12.05.2018 – Łódź
Małgorzata Nowak  
33. Maja Konieczniak
(PSM I st. kl. III c.6)
Fortepian III Miejsce IV Konkurs Młodych Talentów
17-1.05.2018 – Czerwionka
Aleksandra Nabiałek  
34. Martyna Drabas
(PSM I st. kl. III c.6)
Fortepian Wyróżnienie IV Konkurs Młodych Talentów
17-1.05.2018 – Czerwionka
Aleksandra Nabiałek  
35. Julia Machoń
(PSM I st. kl. I c.4)
Flet II Miejsce III Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I Stopnia
25-27.05.2018 – Trzciana
Agnieszka Sygiet  
36. Błażej Szewczyk
(PSM I st. kl. I c.4)
Waltornia Wyróżnienie III Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I Stopnia
25-27.05.2018 – Trzciana
Maryla Limanowska  
37. Eliza Bauć
(PSM I st. kl. I c.4)
Flet Wyróżnienie III Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I Stopnia
25-27.05.2018 – Trzciana
Barbara Chlastacz  
38. Kacper Leks
(PSM I st. kl. I c.6)
Klarnet Wyróżnienie III Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I Stopnia
25-27.05.2018 – Trzciana
Włodzimierz Gołębiowski  
39. Oliwia Gajda
(PSM I st. kl. IV c.4)
Saksofon Wyróżnienie III Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I Stopnia
25-27.05.2018 – Trzciana
Robert Gudaja  
40. Oliwia Matuszczyk
(PSM I st. kl. II c.4)
Saksofon Udział III Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I Stopnia
25-27.05.2018 – Trzciana
Robert Gudaja  
41. Przemysław Kotarski
(PSM I st. kl. IV c.4)
Waltornia Udział III Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I Stopnia
25-27.05.2018 – Trzciana
Maryla Limanowska
42. Łukasz Szyszko
(POSM kl. V)
Perkusja III Miejsce XIV Festiwal Rytmu Drum Battle w Legnicy
17-19.05.2018 – Legnica
Marcin Serwaciński
43. Maciej Siwek
(POSM kl. III)
Perkusja III Miejsce XIV Festiwal Rytmu Drum Battle w Legnicy
17-19.05.2018 – Legnica
Marcin Serwaciński
44. Małgorzata Kluska
(POSM kl. I)
Wiolonczela IV Nagroda Jan Vychytil Cello Competition
18-21.01.2018 – Praga
Jolanta Mulszanowska
45. Mateusz Wrona
(PSM I st. kl. II c.6)
Gitara III Miejsce VI Festiwal Gitarowy „Wśród pól”
9.06.2018 – Witkowice
Małgorzata Nowak
46. Krzysztof Srokosz
(POSM kl. III)
Saksofon Finalista Swingujący Kruk podczas 14. Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego 14th Hot Jazz Spring
7-10.06.2018 – Częstochowa
Robert Gudaja

KONCERTY, KURSY, WARSZTATY, LEKCJE MISTRZOWSKIE

  międzynarodowe   ogólnopolskie   inne
Lp. Uczeń/Zespół 
(klasa)
Nazwa imprezy Miejsce i data Nauczyciel Dyplom
1. Maria Belica
(POSM kl. VI)
 Zimowa Akademia Muzyki w Lusławicach Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach,
02.2018
 Aleksandra Szwejkowska-Belica
2. Mateusz Sowa
(POSM kl. VI)
 Zimowa Akademia Muzyki w Lusławicach  Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach,
02.2018
Włodzimierz Gołębiowski
3.  Maria Belica
(POSM kl. VI)
 Krakowskie Wariacje – III Międzynarodowe Warsztaty Skrzypcowe  Kraków,
16-23.02.2018
  Aleksandra Szwejkowska-Belica
4.  Dominik Troczka
(POSM kl. VI)
 II Katowicki Meeting Saksofonowy, Masterclass prof. Claude Delangle  Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach,
20-21.04.2018
 Robert Gudaja
5.  Maria Pełczyk
(POSM kl. V)
 II Katowicki Meeting Saksofonowy, Masterclass prof. Claude Delangle  Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach,
20-21.04.2018
 Robert Gudaja
6.  Kamila Dmytrykiw
(POSM kl. VI)
 Koncert pt. Młodzi Wirtuozi na Zamku Królewskim Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci, Warszawa,
27.05.2018
Włodzimierz Gołębiowski

KONKURSY Z PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

  międzynarodowe   ogólnopolskie   inne
Lp. Uczeń Dziedzina Nagroda
(Udział)
Nazwa konkursu Nauczyciel Dyplom
 1.  Martyna Ociepa
 Język polski Wyróżnienie Festiwal Dekonstrukcji Słowa „Czytaj!” Ewa Gonera
 2.  Cyprian Gęsiarz Język polski III Miejsce Książka i informacja w erze mediów cyfrowych   Joanna Strogulska
 3.   Martyna Ociepa Język polski  Wyróżnienie  Książka i informacja w erze mediów cyfrowych   Joanna Strogulska
 4.  Wiktor Ociepa Matematyka  Wyróżnienie  I Konkurs Matematyczny „Myśl logicznie”  Barbara Orkisz
 5.  Izabela Ciastko  Język polski  Udział  Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Fraszka  Ewa Gonera  
 6.  Małgorzata Kluska   Język polski Udział  Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Fraszka  Celina Brychcy-Giełażyn  
 7.  Miłosz Kozak  Język polski   Udział  Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Fraszka  Ewa Gonera  
 8.  Miłosz Kozak  Krasomówczy   Finalista  Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego
 Ewa Gonera, Joanna Strogulska  
 9.  Wiktor Ociepa Język polski   Udział  Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Fraszka  Ewa Gonera  
 10.  Miłosz Reterski Język polski   Wyróżnienie  Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Fraszka  Ewa Gonera  
 11.  Dominika Wrona  Język polski   Wyróżnienie  Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Fraszka Celina Brychcy-Giełażyn  
 12.  Michał Spruch  Historia   Dyplom za bardzo dobry wynik  Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg Magdalena Otrębska  
 13.   Martyna Ociepa Język polski   II miejsce w kategorii Proza – opowiadanie  I Powiatowy Konkurs Literacki Etiudy „Odkrywamy nowe przestrzenie”  –
 14.   Wiktor Ociepa Geografia   Finalista  Konkurs Przedmiotowy z Geografii dla uczniów dotychczasowych gimnazjów województwa śląskiego w roku szkolnym 2017/2018. Iwona Pasieka
 15.  Milena Rogula, Karolina Kopytko, Wiktor Ociepa
 Ekologia III Miejsce XIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Ekologia na poważnie i wesoło” Jolanta Nowak
 16. Natalia Topczewska
 Plastyka II Miejsce Konkurs Plastyczny w ramach Sancta Maria Festiwal Małgorzata Kocik-Kowalczuk
 17. Maja Smolarek
 Język Angielski Dobry wynik Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” Marta Madejska
 18.   Milena Rogula Matematyka  Wyróżnienie  Konkurs Matematyczny Kangur
 19.   Wiktor Ociepa Matematyka   Wyróżnienie  Konkurs Matematyczny Kangur

KONKURSY SZKOLNE

II Szkolny Konkurs na opracowanie kolędy

I MIEJSCE ex aequo: Miłosz Caban, Julia Mazur, Michał Pyrkosz,

WYRÓŻNIENIE I stopnia ex aequo: Jakub Mizera, Marta Weber, Wiktor Wojsyk,

WYRÓŻNIENIE II stopnia ex aequo: Katarzyna Rajzer, Maja Smolarek, Bernard Stawarz.

NAGRODA PUBLICZNOŚCI: Miłosz Caban.


Konkurs Piosenki Wszelakiej

I MIEJSCE: zespół VAJP
(Weronika Engel, Julia Skalik, Amelia Pinderak, Paulina Węglowska)

II MIEJSCE: zespół Expressing Doubts
(Wiktor Wojsyk, Hubert Giska, Miłosz Reterski, Paweł Mazik, Filip Kott, Kamil Przygoda, Krzysztof Srokosz)

III MIEJSCE: zespół WW Cameral Orchestra
(Amelia Pinderak i orkiestra pod dyrekcją Wiktora Wojsyka)

WYRÓŻNIENIA w kategorii śpiew:
– zespół WB (Kacper Płatek, Bartek Barwicki, Mateusz Łęski, Aleksander Ptak)
– zespół Uku Quartet (Weronika Engel, Magdalena Chocaś, Milena Le Minh, Miłosz Kozak, Marta Weber, Paulina Węglowska, Alina Chybalska, Marta Kijas)

WYRÓŻNIENIE w kategorii instrumentalnej:
– zespół Expressing Doubts

NAGRODA PUBLICZNOŚCI:
– zespół Expressing Doubts


Szkolny Konkurs Pianistyczny w 100-lecie śmierci Claude’a Debussy’ego

 GRUPA I – klasy młodsze PSM I stopnia (kl. I-III c.6, kl. I c.4)
I miejsce                         Zofia Słuszniak (z klasy p. Marii Rajchel)
II miejsce ex aequo       Matylda Rydzyńska (z klasy p. Urszuli Ledwoń)
Maksymilian Michalik (z klasy p. Marty Kwiatkowskiej)
III miejsce                       Maja Konieczniak (z klasy p. Aleksandry Nabiałek)
Wyróżnienia                   Zuzanna Gorgol (z klasy p. Marii Rajchel)
Martyna Drabas (z klasy p. Aleksandry Nabiałek)
Kinga Wielgat (z klasy p. Tomira Kaczmarka)
Pola Majorczyk (z klasy p. Marii Rajchel)
Olga Davydkova (z klasy p. Marii Rajchel)

GRUPA II – klasy starsze PSM I stopnia (kl. IV-VI c.6, II-IV c.4)
I miejsce                          nie przyznano
II miejsce ex aequo       Marta Makles (z klasy p. Iwony Czarny)
Jagoda Jakubowska (z klasy p. Teresy Ptak)
Hanna Pomorska (z klasy p. Marii Rajchel)
III miejsce                      Angelika Antoszewska (z klasy Marty Uchacz)
Wyróżnienia                  Magdalena Grzegorzek (z klasy p. Małgorzaty Strojec)
Olga Dyner (z klasy p. Marty Kwiatkowskiej)
Aleksandra Lechowska (z klasy p. Małgorzaty Strojec)

GRUPA III (KL. I-VI POSM oraz PSM II st.)
I miejsce                        Wiktor Ociepa (z klasy p. Andrzeja Klosia)
II miejsce ex aequo      Amelia Pinderak (z klasy p. Teresy Ptak)
Magdalena Chocaś (z klasy p. Urszuli Ledwoń)
Wyróżnienia                  Marlena Wójcik (z klasy p. Henryki Zasempy- Kozery)
Mikołaj Konieczniak (z klasy p. Roberta Gawrońskiego)

Nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu Claude’a Debussy’ego otrzymał
Wiktor Ociepa (z klasy p. Andrzeja Klosia)


Wyniki IV Szkolnego Konkursu Skrzypcowego na Miniaturę

Grupa I (klasy I-II PSM I stopnia):
I miejsce: Amelia Turek
II miejsce ex aequo: Nina Mazur i Agata Petecka
III miejsce ex aequo: Emilia Sykulska i Lena Kulska
Wyróżnienie specjalne: Paulina Kapica
Wyróżnienia: Dobrawa Grzegorzek, Lena Jasińska, Izabela Kozak, Wiktoria Maźniewska, Apolonia Rutkowska, Aleksandra Zatoń

Grupa II (klasy III-IV PSM I stopnia):
I miejsce: Emilia Sanders
II miejsce ex aequo: Natasza Kalisz i Robert Purgał
III miejsce ex aequo: Helena Borkowska i Aniela Włoga
Wyróżnienia specjalne: Daria Jarczewska i Leonard Gęsiarz
Wyróżnienia: Aleksandra Kruzel, Lena Niedźwiecka, Maria Rełkowska

Grupa III (klasy V-VI PSM I stopnia):
I miejsce: Marcelina Caban
II miejsce: Natalia Ochmańska
III miejsce: Gabriela Kozak
Wyróżnienie specjalne: Maciej Tasarz

 


INNE SUKCESY UCZNIÓW

  międzynarodowe   ogólnopolskie   inne
Lp. Uczeń / zespół Nazwa imprezy Miejsce i data imprezy Nauczyciel Dyplom
1. Martyna Ociepa VIII Konkurs Wokalny „Śpiewobranie”

Częstochowa
listopad 2017

 
2. Maja Konieczniak
jako solistka
IV Otwarty Festiwal Artystycznym „SCENA DLA CIEBIE”

Koziegłowy
1 czerwca 2018

Aleksandra Nabiałek
3. Maja Konieczniak
jako kameralistka, w duecie fortepianowym
IV Otwarty Festiwal Artystycznym „SCENA DLA CIEBIE”

Koziegłowy
1 czerwca 2018

Aleksandra Nabiałek
4. Wiktor Wojsyk
Daniel Henel
Julia Mazur
Milena Rogula
Julia Skalik
Dawid Guziałowski
Krzysztof Srokosz
Julia Dudek
Maciej Siwek
Faustyna Filipska
Małgorzata Borówka
III Małopolski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej SUPERSTAR 2018

Rabka Zdrój
8 czerwca 2018

Anna Ledwoń  
Top