Osiągnięcia 2018/2019


STYPENDYŚCI

Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Julia Mazur – klasa V POSM II st. – skrzypce
Stypendium dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej za wyniki w nauce
Małgorzata Borówka – klasa VI POSM II st. – fortepian
Marta Weber – klasa V POSM II st. – kontrabas
Wiktor Ociepa – klasa IV PSM II st. – fortepian
Karolina Kopytko – klasa IV POSM II st. – flet
Martyna Jadczak – klasa III POSM II st. – fortepian
Emilia Kamińska – klasa II POSM II st. – skrzypce

KONKURSY MUZYCZNE

  międzynarodowe   ogólnopolskie   inne
Lp. Uczeń/Zespół 
(klasa)
Dziedzina Nagroda
(udział)
Nazwa konkursu Nauczyciel Dyplom 
Miłosz Caban
(kl. IV POSM II st.)
Akordeon II Nagroda III Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy im. Stanisława Moniuszki,
29-30 maja 2019 r. Solec Kujawski
Ewa Grabowska-Lis
Natalia Strugacz
(kl. II POSM II st.)
Fortepian Wyróżnienie w kategorii Szkół Muzycznych II stopnia 52 Ogólnopolski Konkurs Młodych Muzyków im. Karola Kurpińskiego X Konkurs Polonezów,
18 maja 2019 r. – Włoszakowice
Iwona Czarny
Marta Kotarska
(kl. I c.6 PSM I st.)
Klarnet Wyróżnienie XIII Festiwal Klarnetowy,
14-18 maja 2019 r. Piotrków Trybunalski
Wojciech Pyda
Miłosz Caban
(kl. IV POSM II st.)
Akordeon II Nagroda XVIII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe,
25-27 kwietnia 2019 r. – Gorlice
Ewa Grabowska-Lis
Izabela Długosz
(kl. III c.6 PSM I st.),
Karolina Kwasek
(kl. III c.6 PSM I st.),
Mikołaj Gajecki
(kl. IV c.6 PSM I st.)
Trio akordeonowe Wyróżnienie XVIII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe,
25-27 kwietnia 2019 r. Nowy Targ
Anna Jaśkiewicz
Izabela Długosz
(kl. III c.6 PSM I st.)
Akordeon III Nagroda XVIII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe,
25-27 kwietnia 2019 r. Nowy Targ
Anna Jaśkiewicz
Małgorzata Kluska
(kl. II POSM II st.)
Wiolonczela V Nagroda 23 Międzynarodowy Konkurs im. Bohdana Warchala,
Dolny Kubin (Słowacja), 28 kwietnia 2019 r.
Jolanta Mulszanowska
Bruno Kabus
(kl. II c.6 PSM I st.)
Klarnet Udział XXVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych Drewnianych – Oława 2019,
25-27 marca 2019 – Oława
Włodzimierz Gołębiowski
Kacper Leks
(kl. III c.6 PSM I st.)
Klarnet Udział XXVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych Drewnianych – Oława 2019,
25-27 marca 2019 – Oława
Włodzimierz Gołębiowski
Roksana Małolepsza
(kl. VI POSM)
Klarnet Udział Marcowy Konkurs Klarnetowy,
11 marca 2019 r. – Szczecin
Włodzimierz Gołębiowski
Przemysław Kotarski
(kl. II c.4 PSM I st.)
Waltornia Wyróżnienie XIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Jupiter 2019,
12-13 kwietnia 2019 – Kraków
Maryla Limanowska
Martyna Jadczak
(kl. III POSM II st.),
Martyna Bauer
(kl. III POSM II st.)
Zasady muzyki Udział III Ogólnopolski Konkurs z Zasad Muzyki „Od zasady do praktyki muzycznej”,
13 kwietnia 2019 r. – Nowy Targ
Mariusz Skuza
Adrianna Peryga
(kl. III POSM II st.),
Nicole Krakowiak
(kl. III POSM II st.)
Zasady muzyki Udział III Ogólnopolski Konkurs z Zasad Muzyki „Od zasady do praktyki muzycznej”,
13 kwietnia 2019 r. – Nowy Targ
Mariusz Skuza
Kewin Kulik
(kl. I c.4 PSM I st.)
Trąbka Wyróżnienie II stopnia XIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2019”,
12-13 kwietnia 2019 r. – Kraków
Marek Piątek
Septet dęty,
Hubert Giska
(kl. IV POSM II st.),
Paweł Mazik
(kl. IV POSM II st.),
Wiktor Dąbrowski
(kl. IV POSM II st.),
Filip Kott
(kl. IV POSM II st.),
Weronika Kałmuk
(kl. V POSM II st.),
Wiktor Wojsyk
(kl. IV POSM II st.),
Martyna Bauer
(kl. III POSM II st.),
Kameralne Zespoły Dęte III Miejsce Ogólnopolski Konkurs Muzyczny Centrum Edukacji Artystycznej,
5 kwietnia 2019 r. – Kielce,
Marek Piątek
Anna Baryła
(kl. III c.6 PSM I st.)
Skrzypce Udział I Ogólnopolski Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy,
5-6 kwietnia 2019 – Częstochowa
Paulina Kula
Maja Smolarek
(kl. IV POSM II st.)
Skrzypce Udział I Konkurs Skrzypcowy Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej,
1-4 marca 2019 – Częstochowa
Elżbieta Urbańska
Maja Smolarek
(kl. IV POSM II st.)
Skrzypce Udział V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy,
22-23 marca 2019 – Toruń
Elżbieta Urbańska
Maria Ciniewska
(kl. II POSM II st.)
Skrzypce Wyróżnienie I Konkurs Skrzypcowy Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej,
1-4 marca 2019 – Częstochowa
Elżbieta Urbańska
Maria Ciniewska
(kl. II POSM II st.)
Skrzypce IV miejsce V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy,
22-23 marca 2019 – Toruń
Elżbieta Urbańska
Izabela Długosz
(kl. III c.6 PSM I st.),
Karolina Kwasek
(kl. III c.6 PSM I st.),
Mikołaj Gajecki
(kl. IV c.6 PSM I st.)
Trio akordeonowe III Miejsce IX Ogólnopolski Festiwal Akordeonowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia,
22 marca 2019 – Stalowa Wola
Anna Jaśkiewicz
Izabela Długosz
(kl. III c.6 PSM I st.)
Akordeon Wyróżnienie II Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziurskiego,
1-2 marca 2019 – Kielce
Anna Jaśkiewicz
Izabela Długosz
(kl. III. c.6 PSM I st.),
Karolina Kwasek
(kl. III c.6 PSM I st.),
Mikołaj Gajecki
(kl. IV c.6 PSM I st.)
Trio akordeonowe III Miejsce II Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziurskiego,
1-2 marca 2019 – Kielce
Anna Jaśkiewicz
Miłosz Caban
(kl. IV POSM II st.)
Kształcenie słuchu Udział X Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy,
8-10 marca 2019 – Bielsko-Biała
Agnieszka Sanecka
Karolina Kopytko
(kl. IV POSM II st.)
Kształcenie słuchu Udział X Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy,
8-10 marca 2019 – Bielsko-Biała
Agnieszka Sanecka
Julia Mazur
(kl. V POSM II st.)
Kształcenie słuchu Udział X Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy,
8-10 marca 2019 – Bielsko-Biała
Agnieszka Sanecka
Marta Weber
(kl. V POSM II st.)
Kształcenie słuchu Udział X Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy,
8-10 marca 2019 – Bielsko-Biała
Agnieszka Sanecka
Maksymilian Rykała
(kl. VI POSM II st.)
Kształcenie słuchu Udział X Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy,
8-10 marca 2019 – Bielsko-Biała
Agnieszka Sanecka
Kacper Stępień
(kl. VI POSM II st.)
Kształcenie słuchu Udział X Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy,
8-10 marca 2019 – Bielsko-Biała
Agnieszka Sanecka
Amelia Turek
(kl. III c.6 PSM I st.)
Skrzypce Udział III Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia „Młodzi artyści na Zamku w Suchej Beskidzkiej”,
8-10 lutego 2019 – Sucha Beskidzka
Grażyna Mielińska
Weronika Kałmuk
(kl. V POSM II st.)
Waltornia II Nagroda III Regionalne Spotkania Waltornistów Etiuda,
15 stycznia 2019 r. – Katowice
Maryla Limanowska
Natalia Wiewióra
(kl. V PSM II st.)
Waltornia Wyróżnienie III Regionalne Spotkania Waltornistów Etiuda,
15 stycznia 2019 r. – Katowice
Maryla Limanowska
Małgorzata Kluska
(kl. II POSM II st.)
Wiolonczela III Nagroda The XIII Jan Vychytil International Cello Competition,
17-20 stycznia 2019 r. – Praga
Jolanta Mulszanowska
Łucja Aftowicz
(kl. IV c.6 PSM I st.)
Fortepian Udział XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Dziesięciolatków,
22 listopada 2018 r. – Opole
Iwona Czarny
Łucja Aftowicz
(kl. IV c.6 PSM I st.)
Fortepian Udział I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny, 10-11 stycznia 2019 r. – Sosnowiec Iwona Czarny
Wiktoria Szymczyk
(kl. IV POSM II st.)
Skrzypce Wyróżnienie III Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Jadwigi Kaliszewskiej
11-13 stycznia 2019 r. – Poznań
Aleksandra Szwejkowska-Belica
Jagoda Jakubowska
(kl. VI c.6 PSM I st.)
Fortepian III Miejsce I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny,
10-11 stycznia 2019 r. – Sosnowiec
Urszula Ledwoń
Martyna Drabas
(kl. IV c.6 PSM I st.)
Fortepian Wyróżnienie I st. I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny,
10-11 stycznia 2019 r. – Sosnowiec
Aleksandra Nabiałek
Łucja Aftowicz
(kl. IV c.6 PSM I st.)
Fortepian Udział I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny,
10-11 stycznia 2019 r. – Sosnowiec
Iwona Czarny
Matylda Rydzyńska
(kl. IV c.6 PSM I st.)
Fortepian Udział I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny,
10-11 stycznia 2019 r. – Sosnowiec
Urszula Ledwoń
Zofia Luto
(kl. IV c.6 PSM I st.)
Gitara Wyróżnienie XII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci,
8 grudnia 2018 r. – Rybnik
Małgorzata Nowak
Mateusz Wrona
(kl. III c.6 PSM I st.)
Gitara Wyróżnienie XII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci,
8 grudnia 2018 r. – Rybnik
Małgorzata Nowak
Alexander Breguła
(kl. III c.6 PSM I st.)
Gitara Udział XII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci,
8 grudnia 2018 r. – Rybnik
Małgorzata Nowak
Izabela Długosz
(kl. III c.6 PSM I st.)
Akordeon Udział 25. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej,
5-8 grudnia 2018 r. – Przemyśl
Anna Jaśkiewicz
Izabela Długosz
(kl. III c.6 PSM I st.),
Karolina Kwasek
(kl. III c.6 PSM I st.),
Mikołaj Gajecki
(kl. IV c.6 PSM I st.)
Trio akordeonowe Wyróżnienie 25. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej,
5-8 grudnia 2018 r. – Przemyśl
Anna Jaśkiewicz
Natalia Wiewióra
(kl. V PSM II st.)
Waltornia Udział XII Międzynarodowy Konkurs „Instrumenty Dęte”
15-17.11.2018 – Jastrzębie Zdrój
Maryla Limanowska
Bruno Kabus
(kl. II c.6 PSM I st.)
Klarnet Udział XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów
21-23 listopada 2018 r. – Jaworzno
Włodzimierz Gołębiowski
Olga Tukaj
(kl. VI POSM II st.)
Klarnet Udział XII Międzynarodowy Konkurs „Instrumenty Dęte”
15-17.11.2018 – Jastrzębie Zdrój
Wojciech Pyda
Marta Kotarska
(kl. I c.6 PSM I st.)
Klarnet I miejsce XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów
21-23 listopada 2018 r. – Jaworzno
Wojciech Pyda
Oliwia Matuszczyk
(kl. III c.4 PSM I st.)
saksofon II miejsce XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów
21-23 listopada 2018 r. – Jaworzno
Robert Gudaja
Karolina Szwejda
(kl. V c.6 PSM I st.)
flet Wyróżnienie XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów
21-23 listopada 2018 r. – Jaworzno
Barbara Chlastacz
Łucja Wilk
(kl. IV c.6 PSM I st.)
flet Wyróżnienie XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów
21-23 listopada 2018 r. – Jaworzno
Barbara Chlastacz
Kacper Leks
(kl. III PSM I st. c.6)
Klarnet Wyróżnienie XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów
21-23 listopada 2018 r. – Jaworzno
Włodzimierz Gołębiowski
Zespół Szkół Muzycznych im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie II miejsce w punktacji zespołowej XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów
21-23 listopada 2018 r. – Jaworzno
Marta Kijas
(III POSM II st.)
Klarnet Wyróżnienie XII Międzynarodowy Konkurs „Instrumenty Dęte”
15-17.11.2018 – Jastrzębie Zdrój
Wojciech Pyda
Wiktoria Szymczyk
(kl. IV POSM II st.)
Skrzypce Laureat, Nagroda Specjalna Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków i Altowiolistów w ramach Festiwalu „Forte” 
23-25 listopada 2018r. Zduńska Wola
Aleksandra Szwejkowska-Belica
Amelia Bach
(kl. I POSM II st.)
Skrzypce Laureat Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków i Altowiolistów w ramach Festiwalu „Forte”
23-25 listopada 2018 r. Zduńska Wola
Aleksandra Szwejkowska-Belica

 


KONCERTY, KURSY, WARSZTATY, LEKCJE MISTRZOWSKIE

 

  międzynarodowe   ogólnopolskie   inne
Lp. Uczeń/Zespół 
(klasa)
Nazwa imprezy Miejsce i data Nauczyciel Dyplom
1. Adrianna Peryga
(POSM II st. kl. III)
IX Mistrzowskie Kursy Improwizacji Jazzowej „Mistrz i Uczniowie” dla solistów i zespołów smyczkowych Pałac w Rybnej
14 listopada 2018 r.
Małgorzata Kryś
2. Magdalena Wielgat
(PSM II st. kl. III)
IX Mistrzowskie Kursy Improwizacji Jazzowej „Mistrz i Uczniowie” dla solistów i zespołów smyczkowych Pałac w Rybnej
14 listopada 2018 r.
Grażyna Ciesielska
3. Adam Kędziora
(PSM I st. kl. II c.6)
I Zabrzańskie Warsztaty Akordeonowe dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Śląskiego i Opolskiego CEA Region Śląski i ZSM w Zabrzu,
19-20 października 2018 r.
Anna Jaśkiewicz
4. Natalia Szczechla
(PSM I st. kl. III c.6)
I Zabrzańskie Warsztaty Akordeonowe dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Śląskiego i Opolskiego CEA Region Śląski i ZSM w Zabrzu,
19-20 października 2018 r.
Anna Jaśkiewicz
5. Izabela Długosz
(PSM I st. kl. III c.6)
I Zabrzańskie Warsztaty Akordeonowe dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Śląskiego i Opolskiego CEA Region Śląski i ZSM w Zabrzu,
19-20 października 2018 r.
Anna Jaśkiewicz
6. Karolina Pawłowska
(PSM I st. kl. II c.4)
I Zabrzańskie Warsztaty Akordeonowe dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Śląskiego i Opolskiego CEA Region Śląski i ZSM w Zabrzu,
19-20 października 2018 r.
Anna Jaśkiewicz
7. Mikołaj Gajecki
(PSM I st. kl. IV c.6)
I Zabrzańskie Warsztaty Akordeonowe dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Śląskiego i Opolskiego CEA Region Śląski i ZSM w Zabrzu,
19-20 października 2018 r.
Anna Jaśkiewicz
8. Dawid Urbaniak
(PSM I st. kl. III c.4)
I Zabrzańskie Warsztaty Akordeonowe dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Śląskiego i Opolskiego CEA Region Śląski i ZSM w Zabrzu,
19-20 października 2018 r.
Anna Jaśkiewicz
9. Karolina Kwasek
(PSM I st. kl. III c.6)
I Zabrzańskie Warsztaty Akordeonowe dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Śląskiego i Opolskiego CEA Region Śląski i ZSM w Zabrzu,
19-20 października 2018 r.
Anna Jaśkiewicz
10. Gabriel Peryga
(PSM I st. kl. II c.6)
I Zabrzańskie Warsztaty Akordeonowe dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Śląskiego i Opolskiego CEA Region Śląski i ZSM w Zabrzu,
19-20 października 2018 r.
Anna Jaśkiewicz
11. Sara Boral
(PSM II st. kl. III)
 II Ogólnopolskie Warsztaty Spotkania Ruchu, Muzyki i Improwizacji Akademia Muzyczna w Łodzi,
28.09.2018 r.
Anna Błoch
12. Martyna Smok
(POSM kl. III)
 II Ogólnopolskie Warsztaty Spotkania Ruchu, Muzyki i Improwizacji Akademia Muzyczna w Łodzi
28.09.2018 r.
Anna Błoch
13.  Martyna Knot
(POSM kl. III)
II Ogólnopolskie Warsztaty Spotkania Ruchu, Muzyki i Improwizacji Akademia Muzyczna w Łodzi,
28.09.2018 r.
  Anna Błoch
14.  Zuzanna Jurecka II Ogólnopolskie Warsztaty Spotkania Ruchu, Muzyki i Improwizacji Akademia Muzyczna w Łodzi,
28.09.2018 r.
Anna Błoch
15.  Faustyna Filipska II Ogólnopolskie Warsztaty Spotkania Ruchu, Muzyki i Improwizacji Akademia Muzyczna w Łodzi,
28.09.2018 r.
Magdalena Owczarek
16.  Angelika Antoszewska II Ogólnopolskie Warsztaty Spotkania Ruchu, Muzyki i Improwizacji Akademia Muzyczna w Łodzi,
28.09.2018 r.
Magdalena Owczarek
17.  Józefina Wawrzyniak II Ogólnopolskie Warsztaty Spotkania Ruchu, Muzyki i Improwizacji Akademia Muzyczna w Łodzi,
28.09.2018 r.
Magdalena Owczarek

KONKURSY SZKOLNE

Lp.

NAZWA i DATA KONKURSU

LAUREACI

KATEGORIA

NAUCZYCIEL

DYPLOM

1.

Konkurs Kompozytorski na opracowanie pieśni patriotycznej

30 listopada 2018 r.

I Nagroda – Wiktor Ociepa (kl. IV PSM II st.) Za utwór pt. Fantazja na temat Pierwszej Brygady

II Nagroda – Julia Mazur (kl. V POSM II st.) Za utwór pt. Modlitwa za Ojczyznę

III Nagroda – Julia Mazur (kl. V POSM II st.) Za utwór pt. Kwintet patriotyczny

IV Nagroda – Bernard Stawarz (kl. IV PSM II st.) Za opracowanie pieśni pt. O mój rozmarynie

2.

Konkurs kompozytorski na opracowanie uroczystej fanfary

30 listopada 2018 r.

Wyróżnienie – Bernard Stawarz (kl. IV PSM II st.)

3.

Konkurs Skrzypcowy Utworów Solowych

17 grudnia 2018 r.

I Miejsce – Emilia Kamińska (kl. II POSM II st.) Grupa młodsza Małgorzata Kryś
II Miejsce – Michał Spruch (kl. II POSM II st.) Grupa młodsza Ewa Drobner
III Miejsce – Maria Ciniewska (kl. II POSM II st.) Grupa młodsza Elżbieta Urbańska
IV Miejsce – Joanna Hebda (kl. I POSM II st.) Grupa młodsza Michał Szymczak
Wyróżnienie – Maja Gołda (kl. I POSM II st.) Grupa młodsza Grażyna Ciesielska
Wyróżnienie – Klaudia Rydel (kl. I POSM II st.) Grupa młodsza Aleksandra Szwejkowska-Belica
Wyróżnienie – Amelia Bach (kl. I POSM II st.) Grupa młodsza Aleksandra Szwejkowska-Belica
I Miejsce ex aequo – Bartosz Dyner (kl. V POSM II st.) Grupa starsza Elżbieta Urbańska
I Miejsce ex aequo – Wiktoria Szymczyk (kl. IV POSM II st.) Grupa starsza Aleksandra Szwejkowska-Belica
II Miejsce – Maja Smolarek (kl. IV POSM II st.) Grupa starsza Elżbieta Urbańska
4.

Szkolny Konkurs Pianistyczny,

16 kwietnia 2019 r.

I miejsce ex aequo Anna Egeman (kl. III c.6 PSM I st.) Grupa I  Iwona Czarny
I miejsce ex aequo Monika Gęsior (kl. II c.6 PSM I st.) Grupa I Maria Rajchel
II miejsce Balblina Jura (kl. II c.6) Grupa I Marta Kwiatkowska
III miejsce Łucja Gawęda (kl. II c.6 PSM I st.) Grupa I Agnieszka Sykulska
Wyróżnienie Pola Majorczyk (kl. III c.6 PSM I st.) Grupa I Maria Rajchel
Wyróżnienie Jakub Małek (kl. II c.6 PSM I st.) Grupa I Agnieszka Sykulska
Wyróżnienie Patryk Rorat (kl. I c.4 PSM I st.) Grupa I Marta Kwiatkowska
Wyróżnienie Stella Zielińska (kl. I c.6 PSM I st.) Grupa I Aleksandra Nabiałek
I Miejsce Jagoda Jakubowska (kl. VI c.6 PSM I st.) Grupa II Urszula Ledwoń
II miejsce Łucja Aftowicz (kl. IV c.6 PSM I st. ) Grupa II Iwona Czarny
III miejsce ex aequo Matylda Rydzyńska (kl. IV c.6 PSM I st.) Grupa II Urszula Ledwoń
III miejsce ex aequo Zofia Słuszniak (kl. IV c.6 PSM I st.) Grupa II Maria Rajchel
Wyróżnienie Marcelina Mach (kl. IV c.4 PSM I st.) Grupa II Aleksandra Nabiałek
Wyróżnienie Julia Jagieła (kl. V c.6 PSM I st.) Grupa II Maria Rajchel
Wyróżnienie Martyna Drabas (kl. IV c.6 PSM I st.) Grupa II Aleksandra Nabiałek
Wyróżnienie Julia Miśtal (kl. IV c.4 PSM I st.) Grupa II Maria Rajchel
I miejsce Marlena Wójcik (kl. II PSM II st.) Grupa III Henryka Zasempa-Kozera
II miejsce Sara Stanisz (kl. V POSM II st.) Grupa III Andrzej Kloś
III miejsce Natalia Kurcab (kl. V POSM II st.) Grupa III Andrzej Kloś

KONKURSY Z PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

 

  międzynarodowe   ogólnopolskie   inne
Lp. Uczeń Dziedzina Nagroda
(Udział)
Nazwa konkursu Nauczyciel Dyplom
 1.  Joanna Hebda język angielski i plastyka Nagroda Grand Prix
III Międzynarodowy Konkurs Językowo-Plastyczny „My Town” w Lublinie Izabela Kasprzyk
2. Drużyna kl. III POSM:
Martyna Jadczak,
Adrianna Peryga,
Faustyna Ordon
Biologia – Ekologia II Miejsce XIV Powiatowy Konkurs Ekologiczny
15 maja 2019 r. Częstochowa
Jolanta Nowak
3. Oliwia Gajda
(kl. I POSM II st.)
Turniej Szachowy II miejsce II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSP im. J. Malczewskiego w Częstochowie 2019

 

Top