Wyróżnienia na Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły

9 uczniów i 11 nauczycieli naszej szkoły zostało wyróżnionych na Makroregionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej.
W bieżącym roku szkolnym przesłuchania objęły uczniów klasy V i VI POSM II st. i PSM II st. Spośród 25 uczniów naszej szkoły, którzy przystąpili do przesłuchań, 9 otrzymało Wyróżnienia: Maria Belica – skrzypce, Kamila Dmytrykiw – klarnet, Piotr Kornacki – obój, Maria Pełczyk – saksofon, Michał Pyrkosz – organy, Mateusz Sowa – klarnet, Łukasz Szyszko – perkusja, Aleksandra Tyrek – skrzypce i Kacper Woźniakowski – perkusja.

Wyróżnienia otrzymało również 7 nauczycieli instrumentu głównego, którzy przygotowali uczniów do przesłuchań: p. Włodzimierz Gołębiowski, p. Robert Gudaja, p. Marcin Langner, p. Jan Mroczek, p. Marcin Serwaciński, p. Aleksandra Szwejkowska-Belica i p. Elżbieta Urbańska.

Jury wyróżniło 4 nauczycieli-akompaniatorów, którzy towarzyszyli uczniom podczas przesłuchań: p. Irinę Gajewaję, p. Roberta Gawrońskiego, p. Tomira Kaczmarka i p. Urszulę Ledwoń.

Wszystkim wyróżnionym – uczniom i nauczycielom – serdecznie gratulujemy!