I Konkurs Skrzypcowy Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej


Harmonogram prób akustycznych w Muzeum Częstochowskim – Ratusz

Grupa III (piątek 1 marca 2019)

godz. 8:15 Sączewska Anna
godz. 8:20 Suska Adam
godz. 8:25 Sztekmiler Marcelina
godz. 8:30 Dettlaff Marta
godz. 8:35 Barcikowska Sylwia
godz. 8:40 Budel Anna
godz. 8:45 Wachowicz Franciszek
godz. 8:50 Tyrek Aleksandra

godz. 10:40 Doszczak Agata
godz. 10:45 Gawor Kosma

godz. 12:40 Grudzień Justyna
godz. 12:45 Jasiak Joanna

godz. 14:30 Kaintoch Martyna
godz. 14:35 Kapsiak Maria
godz. 14:40 Kapusta Karolina
godz. 14:45 Kozlov Denys
godz. 14:50 Lemański Jędrzej

godz. 15:20 Malerczyk Angelika
godz. 15:25 Mandryka Andrzej
godz. 15:30 Marczak Justyna
godz. 15:35 Mieczykowski Wiktor

godz. 17:30 Ogryzek Beata
godz. 17:35 Owsiany Kamila

godz. 19:00 Paczkowski Bartosz
godz. 19:05 Piekarska Małgorzata

Grupa II (sobota 2 marca 2019)

godz. 8:20 Skibiński Maciej
godz. 8:25 Solarz Kacper
godz. 8:30 Sowa Dominik
godz. 8:35 Sowa Hanna
godz. 8:40 Stępień Adam
godz. 8:45 Szopa Maria
godz. 8:50 Świdziński Marcel

godz. 10:35 Wiśniewska Karolina
godz. 10:40 Wosińska Aleksandra
godz. 10:45 Wójcik Weronika
godz. 10:50 Burska Izabela

godz. 12:35 Fender Natalia
godz. 12:40 Gogolewski Sebastian
godz. 12:45 Gołębiowska Małgorzata

godz. 14:00 Gryglaszewski Jan
godz. 14:05 Hudy Natalia
godz. 14:10 Kania Martyna
godz. 14:15 Kołacińska Nadia
godz. 14:20 Kościukiewicz Julia
godz. 14:25 Lasota Piotr
godz. 14:30 Liley Adam
godz. 14:35 Lipska Zofia
godz. 14:40 Majkowska Sara
godz. 14:45 Malczyk Kamila
godz. 14:50 Łukaszczyk Adrianna
godz. 14:55 Kasprzak Maya Alexandra

godz. 16:45 Maliszewski Szymon
godz. 16:50 Michalska Magdalena

godz. 18:35 Mońko Amelia
godz. 18:40 Murawska Aleksandra
godz. 18:45 Nowak Katarzyna
godz. 18:50 Pęgier Emilia
godz. 18:55 Pill Gabriela
godz. 19:00 Pliszka Barbara

Grupa I ( niedziela 3 marca 2019)

godz. 9:00 Schock Emilia
godz. 9:05 Sekulska Julia
godz. 9:10 Skrobecki Miłosz
godz. 9:15 Sobczyk Zofia
godz. 9:20 Stępień Nikodem
godz. 9:25 Szczypińska Julia
godz. 9:30 Tarkowska Gabriela
godz. 9:35 Trzaska Marta
godz. 9:40 Szymańska Emilia

godz. 11:15 Wesołowski Jan
godz. 11:20 Wiedrycka Natalia
godz. 11:25 Wojtkowiak Hanna
godz. 11:30 Zalewa Adrianna
godz. 11:35 Zawadzka Natalia

godz. 12:55 Antosik Zofia
godz. 13:00 Bernatek Franciszka Elżbieta
godz. 13:05 Bogunia Zofia
godz. 13:10 Catalano Sofia
godz. 13:15 Chudzicka Martyna
godz. 13:20 Czabańska Agnieszka
godz. 13:25 Czabański Marek

godz. 14:55 Czech Helena
godz. 15:00 Dominikowska Anna Irena
godz. 15:05 Dziewińska Marta
godz. 15:10 Górska Maja
godz. 15:15 Gryszkiewicz Gabriel
godz. 15:20 Gumienna Jagoda
godz. 15:25 Izdebski Mateusz
godz. 15:30 Jaskot Julia
godz. 15:35 Kasprzak Julia Raphaela
godz. 15:40 Kluge Milena
godz. 15:45 Komorowski Aleksander

godz. 17:30 Kostka Michalina
godz. 17:35 Kubów Małgorzata
godz. 17:40 Kubów Marta

godz. 19:00 Łukaszczyk Antonina
godz. 19:05 Majewska Julia
godz. 19:10 Mikołajczyk Aleksandra

Grupa I cd. ( poniedziałek 4 marca 2019)

godz. 8:45 Miłkowska Maria
godz. 8:50 Montelatic Magdalena
godz. 8:55 Morawiec Klaudia
godz. 9:00 Olszewski Bartosz
godz. 9:05 Ormezowski Łukasz
godz. 9:10 Osuch Aleksandra

godz. 10:20 Proksa Alicja
godz. 10:25 Rucińska Marcelina
godz. 10:30 Purgał Robert



Harmonogram przesłuchań I Konkursu Skrzypcowego Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej

Grupa III (piątek 1 marca 2019)

godz. 9:00 – 10:40
1. Sączewska Anna
2. Sobecka Zuzanna
3. Suska Adam
4. Sztekmiler Marcelina
5. Tyrek Aleksandra
(przerwa 15 min)

godz. 10:55 – 12:35
6. Wachowicz Franciszek
7. Barcikowska Sylwia
8. Budel Anna
9. Dettlaff Marta
10. Doszczak Agata
(przerwa 20 min)

godz. 12:55 – 14:15
11. Dyner Bartosz
12. Gawor Kosma
13. Grudzień Justyna
14. Jasiak Joanna
(przerwa obiadowa 1 godz. 30 min)

godz. 15:45 – 17:25
15. Kaintoch Martyna
16. Kapsiak Maria
17. Kapusta Karolina
18. Kozlov Denys
19. Lemański Jędrzej
(przerwa 15 min)

godz. 17:40 – 19:00
20. Malerczyk Angelika
21. Mandryka Andrzej
22. Marczak Justyna
23. Mieczykowski Wiktor
(przerwa 15 min)

godz. 19:15 – 20:35
24. Ogryzek Beata
25. Owsiany Kamila
26. Paczkowski Bartosz
27. Piekarska Małgorzata


Grupa II (sobota 2 marca 2019)

godz. 9:00 – 10:30
1. Skibiński Maciej
2. Smolarek Maja
3. Solarz Kacper
4. Sowa Dominik
5. Sowa Hanna
6. Stępień Adam
(przerwa 30 min)

godz. 11:00 – 12:30
7. Szopa Maria
8. Świdziński Marcel
9. Wiśniewska Karolina
10. Wosińska Aleksandra
11. Wójcik Weronika
12. Burska Izabela
(przerwa 20 min)

godz. 12:50 – 13:50
13. Ciniewska Maria
14. Fender Natalia
15. Gogolewski Sebastian
16. Gołębiowska Małgorzata
(przerwa obiadowa 1 godz.30 min)

godz. 15:20 – 16:45
17. Gryglaszewski Jan
18. Hudy Natalia
19. Kania Martyna
20. Kasprzak Maya Alexandra
21. Kołacińska Nadia
22. Kościukiewicz Julia
(przerwa 15 min)

godz. 17:00 – 18:35
23. Lasota Piotr
24. Liley Adam
25. Lipska Zofia
26. Łukaszczyk Adrianna
27. Majkowska Sara
28. Malczyk Kamila
29. Maliszewski Szymon
(przerwa 35 min)

godz. 19:10 – 20:40
30. Michalska Magdalena
31. Mońko Amelia
32. Murawska Aleksandra
33. Nowak Katarzyna
34. Pęgier Emilia
35. Pill Gabriela
36. Pliszka Barbara


Grupa I (niedziela 3 marca 2019)

godz. 10:00 – 11:10
1. Schock Emilia
2. Sekulska Julia
3. Skrobecki Miłosz
4. Sobczyk Zofia
5. Stępień Nikodem
6. Szczypińska Julia
7. Szymańska Emilia
(przerwa 35 min)

godz. 11:45 – 12:55
8. Tarkowska Gabriela
9. Trzaska Marta
10. Wesołowski Jan
11. Wiedrycka Natalia
12. Wojtkowiak Hanna
13. Zalewa Adrianna
14. Zawadzka Natalia
(przerwa 35min)

godz. 13:35 – 14:50
15. Antosik Zofia
16. Bernatek Franciszka Elżbieta
17. Bogunia Zofia
18. Catalano Sofia
19. Chudzicka Martyna
20. Czabańska Agnieszka
21. Czabański Marek
(przerwa do 16:15)

godz. 16:15 – 17:30
22. Czech Helena
23. Dominikowska Anna Irena
24. Dziewińska Marta
25. Górska Maja
26. Gryszkiewicz Gabriel
27. Gumienna Jagoda
28. Izdebski Mateusz
(przerwa 15 min)

godz. 17:45 – 19:00
29. Jaskot Julia
30. Kasprzak Julia Raphaela
31. Kluge Milena
32. Komorowski Aleksander
33. Kostka Michalina
34. Kubów Małgorzata
35. Kubów Marta
(przerwa 15 min)

godz. 19:15 – 19:50
36. Łukaszczyk Antonina
37. Majewska Julia
38. Mikołajczyk Aleksandra


Grupa I cd. (poniedziałek 4 marca 2019)

godz. 9:30 – 10:20
39. Miłkowska Maria
40. Montelatic Magdalena
41. Morawiec Klaudia
42. Olszewski Bartosz
43. Ormezowski Łukasz
(przerwa 20 min)

godz. 10:40 –11:30
44. Osuch Aleksandra
45. Proksa Alicja
46. Purgał Robert
47. Rucińska Marcelina