Koncert symfoniczno-oratoryjny w 101 rocznicę śmierci Edwarda Reszke

W niedzielę 17 czerwca 2018 r. o godzinie 18.00 w Kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Garnku odbędzie się Koncert symfoniczno-oratoryjny w 101 rocznicę śmierci Edwarda Reszke. W koncercie weźmie udział Orkiestra Symfoniczna oraz Chór Mieszany Zespołu Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie, Chór Instytutu Muzyki Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. J. Długosza w Częstochowie, Chór Mieszany im. Królowej Polski Sanktuarium Jasnogórskiego oraz soliści:
Katarzyna Jakóbczyk – sopran
Martyna Mika – alt
Bartosz Nowak – tenor
Jakub Michalski – bas.
Za pulpitem dyrygenckim stanie Oskar Kucharski, a koncert poprowadzi Beata Młynarczyk.
W programie Requiem d-moll Wolfganga Amadeusza Mozarta.
Zapraszamy!